پارسیان پخش بیژن

sundis-news

تولد دوباره برند قدیمی و محبوب ساندیس در پخش بیژن

به گزارش روابط‌عمومی بیژن، طی مراسمی لانچ محصولات شرکت ” پاکدیس” با حضور مدیران ارشد این شرکت و مدیران شرکت پخش بیژن برگزار شد.

در این مراسم ابتدا سیدمحسن مرتضوی، مشاور مدیرعامل پخش بیژن گفت: طی بازدیدی که از مجموعه شرکت پاکدیس داشتیم ارتقای تکنولوژی و در نتیجه تنوع تولید محصولاتی که در دهه اخیر صورت گرفته بسیار چشمگیر بود. ساندیس و سایر برندهای این شرکت از مواد درجه یک تهیه شده که این نشان دهنده تفکر درجه یک مدیران این مجموعه است.

در ادامه مراسم ناصر صمدی، مدیرعامل و عضو هیئت‌ مدیره پاکدیس گفت: همکاری با مجموعه وزین بیژن برای پاکدیس افتخاربزرگی است؛ برند بیژن در دهه اخیر جزو برندهایی بوده که با مدیریت مهندس مصطفی‌زاده، راه صد ساله را یک شبه پیموده و در جایگاه رفیعی قرار گرفته‌است. موازی با این پیشرفت شگرف، شرکت پاکدیس نیز تولدی دوباره داشته است. ساندیس که خاطرات دهه شصتی‌ها بود، در دهه هشتاد تکنولوژی خود را به روز کرد و در دهه نود تنوع تولید را در دستور کار خود قرار داد که نتیجه آن تولید و عرضه آبمیوه‌های گازدار بود. صمدی در باره جایگاه پاکدیس در بازار گفت: در فروش محصولات جزو سه برند اول کشور هستیم و اطمینان داریم که با همکاری بیژن جایگاه اول فروش آبمیوه را هم کسب خواهیم‌کرد.

گفتنی است محصولات در حال تولید این شرکت انواع آبمیوه‌های معمولی و گازدار با برندهای ساندیس، پاکدیس، نوژا، بارلتا، بالدرلو، ساندا، ساندیس مالت، کوگنت، قلعه گنج و شهد سردشت است.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

اسکرول به بالا