پارسیان پخش بیژن

تعداد تقریبی کالاهایی که توسط شرکت پارسیان پخش بیژن، بصورت مویرگی در سراسر کشور پخش می‌شود بالغ بر 1200 محصول است و نوع کالاها، کالاهای تند مصرف است.

برای استخدام با عنوان شغلی راننده پخش در مجموعه بیژن به وبسایت استخدام مراجعه و در قسمت توزیع برای موقعیت شغلی مورد نظر، اطلاعات لازم را تکمیل و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.
برای ارتباط با واحد منابع انسانی شرکت بیژن با شماره تماس 61966-021 داخلی 5 تماس برقرار کنید.
انبار مرکزی: شهرک صنعتی شورآباد، 60متری امام حسین، معدن یازده، خیابان ششم شمالی، پلاک 37
جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه شعب مراجعه کنید.
در شهرستانها پس از برقراری ارتباط با واحد فروش شهرستان و اعلام درخواست همکاری، در صورت نیاز به جذب نماینده جدید، بازدید از امکانات توسط همکاران واحد شهرستان انجام و پس از ارزیابی، در صورت کسب نمره لازم همکاری و امکان برآورده کردن موارد تضمین شرکت، قرارداد منعقد خواهد شد.

برای استخدام با عنوان شغلی نماینده فروش و بازاریاب در مجموعه بیژن به وبسایت استخدام مراجعه و در قسمت فروش برای موقعیت شغلی مورد نظر، اطلاعات لازم را تکمیل و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

از حقوق و مزایای ثابت منابع انسانی مجموعه بیژن می‌توان به بیمه تامین اجتماعی، بیمه تکمیلی، حق مسکن، بن خرید، حق ناهار و… اشاره کرد و دیگر خدمات به صورت متغیر و نسبت به تجربه کاری، سابقه کار، تخصص و… پرداخت می‌شود.
از طریق نمایندگی‌ها و یا فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ و یا سوپرمارکت‌هایی که نماینده به آنها کالا را عرضه می‌کند، می‌توانید محصولات مورد نظر خود را تهیه کنید.
 
 

 

 

به طور کلی وقتی تقاضا برای محصولات خاصی در مواجهه با بحران‌های مختلف بوجود می‌آید، سعی بر این داریم تا با مدیریت درست عرضه و با استفاده از روش‌های ترکیبی، افزایش حجم ناگهانی تقاضا را کنترل کنیم.

از طریق نمایندگی و یا فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ و یا سوپرمارکت‌هایی که نماینده به آن‌ها کالا را عرضه کرده باشد.

جهت همکاری به عنوان شریک تجاری، ابتدا با واحد تامین کالا در دفتر مرکزی بیژن تماس حاصل  و سپس جلسه هماهنگی بین مسئولین مربوطه برگزار می‌شود.

شماره تماس واحد تامین کالای مجموعه بیژن: 61966-021 داخلی 2402 و 2403

مدت زمان تحویل کالاهای پخش بیژن، از 1 ساعت تا 24 ساعت است.

در شهرستان‌ها پس از برقراری ارتباط با واحد فروش شهرستان و اعلام درخواست همکاری می‌توان محصولات پخش بیژن را تهیه کرد. جهت دریافت اطلاعات لازم نماینده و نمایندگی پخش بیژن در شهر موردنظر به صفحه نمایندگی‌ها مراجعه کنید.

 
 

 

 

جهت دسترسی به لیست شرکای تجاری ما به صفحه برندها مراجعه کنید و برای دسترسی به اطلاعات هر یک از برندها و مشاهده محصولات، روی لوگوی هر برند کلیک کنید.

اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟

در صورتی که پاسخ سوالات خود را در این صفحه پیدا نکردید، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

اسکرول به بالا