پارسیان پخش بیژن

داستان ما

شرکت بین‌المللی پارسیان پخش بیژن در سال 1392 فعالیت خود را در زمینه پخش مواد غذایی و بهداشتی در کلیه پایانه‌های فروش با تمرکز بر خرده‌فروشی آغاز کرد و تبدیل شد به اولین و تنها توزیع‌کننده منظم محصولات در بازه‌ای کمتر از 24 ساعت. پوشش پخش بیژن در ابتدا محدود به استان‌های تهران و البرز بود، اما در حال حاضر پخش بیژن در همه استان‌ها شعبه و نمایندگی فعال دارد. این مجموعه از زمان تاسیس تاکنون توانسته خود را به عنوان یکی از معتبرترین شرکت‌های پخش در حوزه مواد غذایی و محصولات بهداشتی و سلولزی معرفی کند و جایگاه ویژه و سهم قابل قبولی از بازار را به دست آورد. مؤسس این هلدینگ حسین مصطفی‌زاده و مدیرعامل آن نرگس الهیاری از کارآفرینان برتر و فعالان مؤثر این عرصه هستند.

1392

با تفکری سازنده، پا به دنیای لجستیک گذاشتیم

1395

مرزهای کسب و کارمان را به سطح کشور گسترش دادیم

1397

جایزه بهترین شرکت پخش سال را دریافت کردیم

1400

و به دنبال دستیابی به بالاترین سطح پوشش مشتریان در بازار هستیم

سخن مدیرعامل

بعد از حضور در صنایع مختلف و تجارب کاری مرتبط، به این نتیجه رسیدم که اکثر صنایع کشور، از نبود توزیع قدرتمند و روزآمد رنج می‌برند و دریافتم بزرگ‌ترین مشکل نظام توزیع ما، به‌روز نبودن روش‌ها و اصرار به شیوه‌های غلط و سنتی است. از این رو بود که بعد از مطالعات و مشاهدات شرکت‌های توزیع بین‌المللی، شرکت پخش بیژن را تاسیس کردیم تا فاصله‌ بین نظام تولید و نظام توزیع به حداقل برسد. با تکیه بر دانش و مدیریت نوین و با توجه به آسیب‌شناسی‌های نظام توزیع کشور، در شرکت بین‌المللی پخش بیژن، روش مویرگی را برگزیدیم و همه سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای متناسب با این روش‌ را هم فراهم کردیم و نتیجه آن شد اولین و تنها توزیع‌کننده محصولات در بازه‌ای کمتر از 24 ساعت. این موفقیت و گسترش روزافزون پخش بیژن، افتخاری ملی است که با تلاش مدیران و همت همکاران و اعتماد صاحبان برند به دست آمده است.

نرگس الهیاری
توزیع‌کننده محصولات در بازه‌ای کمتر از 24 ساعت
دریافت جایزه بهترین شرکت پخش سال
مورد اعتماد صاحبان برند غذایی و بهداشتی

چشم انداز

همیشه تغییر توسط کسانی انجام میشود که می‌توانند آینده را به وضوح ببینند و چالش‌های آینده را امروز پیش‌بینی کنند.
ما از طریق توسعه و ارتباطی پایدار از تامین‌کننده تا مصرف‌کننده، دنیای لجستیکمان را در کشور عزیزمان بزرگ و بزرگ‌تر کردیم و همواره در این مسیر با ایجاد فرهنگی درست در درون سازمان، به دنبال ایجاد و ارائه ارزش به شرکای تجاریمان و مصرف‌کنندگان در آخرین و مهم‌ترین جایگاه این فرایند بوده‌ایم.
و در ادامه این مسیر، قصد داریم با تکیه بر خلاقیت و ارزش بالا برای کارکنان و مشتریان، علاوه بر کسب جایگاه نخست در صنعت توزیع کشور، بتوانیم به مهم‌ترین توزیع‌کننده بین‌المللی تبدیل شویم
.

نظر مشتریان

اسکرول به بالا