پارسیان پخش بیژن

سراسری شدن پخش بیژن در سه ماه

سراسری شدن پخش بیژن راه دو ساله را در سه ماه رفت

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

مدیرعامل هلدینگ بیژن با بیان اینکه راه دو ساله را برای سراسری شدن پخش بیژن در سه ماه رفتیم، گفت: سال 1401 با همکاری یکدیگر اتفاقات بزرگی را رقم می زنیم؛ درواقع با تلاش و کار گروهی، خانواده بیژن توسعه کمی و کیفی خواهد داشت.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت بین‌المللی بیژن، مهندس حسین مصطفی‌زاده ضمن افتتاح آنلاین سایت های پخش بیژن در یزد، اراک، چالوس، قزوین، سمنان، بندرعباس، اردبیل، بروجرد، زاهدان و بوشهر، اظهارکرد: همواره توصیه ما بر مشتری‌مداری است که سرلوحه برنامه‌های خود قرار دادیم.

مدیرعامل گروه شرکت‌های بیژن، گفت: اینکه توانستیم راه دو ساله را تنها سه طی کرده و آن را محقق کنیم و در 380 شهر حضور داشته باشیم به خاطر همراهی همه پرسنل پرتلاش بیژن بوده است.

وی با اشاره به اینکه کیفیت محصولات و ارائه‌ مناسب خدمات، اعتمادعمومی به خدمات و تولیدات داخلی را افزایش می‌دهد گفت: از مهم‌ترین عوامل رشد و توسعه کسب و کار نحوه ارائه خدمات و کیفیت کالا و خدمات پس از فروش است که تولیدکنندگان باید این امر را در اولویت خود قرار داده تا بتوانند روز به روز شاهد رشد و موفقیت باشند. در کنار افزایش کیفیت کالا باید مشتری مداری و خواسته مشتری نیز مدنظر قرار گیرد تا موفقیت چشمگیر حاصل شود.

مهندس مصطفی‌زاده ادامه داد: برای هر مشتری کیفیت محصولات مهمترین عامل در وفاداری و تکرار خرید از یک فروشنده است؛ مشتریان کیفیت پایین کالا را تحمل نخواهند کرد و رفتار خرید خود را تغییر می‌دهند، بنابراین  باید کیفیت کالاهای بیژن را به گوش همه برسانیم تا همه مشتریان با اطمینان خاطر بتوانند از محصولات ما استفاده کنند و به دیگران نیز معرفی کنند.

وی با بیان اینکه باید ذائقه هر استانی با ارزیابی مشخص شود، گفت: چنانچه کالایی باب ذائقه افراد آن استان نیست باید به دنبال تغییر و بهبود آن محصول باشیم.

مدیرعامل گروه شرکت‌های بیژن در قسمتی دیگر از گفت‌وگوهای خود، اظهارکرد: به طورکلی اگر بخواهیم اقتصاد مقاومتی را محقق کنیم باید شرکت‌های کارآفرین و پیشرو را توسعه دهیم.

وی ادامه داد: شرکت بین‌المللی بیژن در زمینه کارآفرینی توانسته هر روز با اضافه کردن پرسنل و افزایش کالا و تنوع در محصولات در این زمینه پیشرو باشد.

مدیرعامل هلدینگ بیژن با بیان اینکه با کار تیمی و منسجم می‌توانیم به پیشرفت کشور کمک کنیم، گفت: شرکت بین‌المللی بیژن با گسترش و توسعه سایت پخش توانسته است در این مهم قدم بردارد که این امر بسیار ارزشمند و مایه افتخاراست.

مهندس مصطفی‌زاده با بیان اینکه ایجاد شبکه توزیع و فروش منظم در دستور کار قرار دارد، اظهارکرد: همه شما در ایجاد شبکه توزیع و فروش سالم و منظم مسئولیت دارید، بنابراین باید دست در دست یکدیگر داده تا شبکه توزیع و فروش سالم جاری شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

اسکرول به بالا