پارسیان پخش بیژن

پخش دانش بنیان

پایه‌گذاری پخش دانش بنیان و هوشمند در کشور

مدیرعامل شرکت بین المللی پخش بیژن گفت: تصمیم داریم با نوآوری‌های دیگر یک پخش دانش بنیان و هوشمند را پایه گذاری کنیم.

به گزارش روابط عمومی پخش بیژن، نرگس اللهیاری مدیر عامل شرکت بین المللی پخش بیژن در حاشیه نمایشگاه آگروفود با بیان اینکه یازده گروه غذایی از جمله انواع کنسرو، انواع سس، انواع ترشیجات و شورجات، مربا، کشک، روغن، سرکه، آبلیمو و آبغوره در گروه‌های مختلف مشغول به کار و تولید هستند، افزود: یکی از برنامه‌های توسعه برند بیژن محصولات غذایی تازه است که به زودی وارد بازار خواهد شد.

مدیرعامل شرکت پخش بیژن با تاکید براینکه طبق هدف گذاری انجام شده، پخش بیژن از یک پخش استانی و منطقه‌ای طی 90 روز در سال 1400 تبدیل به پخش کشوری شد، اظهار کرد: برنامه آینده شرکت بین المللی پخش بیژن علاوه بر افزایش اشتغال زایی و گسترش فعالیت،  هوشمندسازی خدمات نوین است.

وی با اینکه همانطور که در گذشته در قسمت پخش محصولات نوآوری داشتیم، امروز نیز تصمیم داریم با نوآوری‌های دیگر یک پخش دانش بنیان و هوشمند را پایه گذاری کنیم، عنوان کرد: در حال حاضر به 18 کشور جهان از جمله کشورهای cis، کشورهای حاشیه خلیج فارس، عراق، افغانستان، قاره اروپا به ویژه آلمان و فرانسه، کانادا و آمریکا صادرات داریم.

وی ادامه داد: تنها صادرات تک محصوله نداریم، بلکه به طور مثال در کشور آلمان و روسیه دارای سبد محصولات هستیم. مهندس اللهیاری با اشاره بر اینکه ما هم مانند سایر تولیدکنندگان در سطح خرد و کلان در کشور با چالش‌هایی مواجه هستیم ولی با لطف خدا با تیم جوان و خوش فکری که در اتاق فکر ما هستند و با کمک تیم اجرایی شرکت، توانستیم از بحران‌ها عبور کنیم و برای هر مشکلی که ایجاد می‌شود اتاق فکر تشکیل شده و راهکارهای مختلف ارائه و سناریوهای مختلف برای عبور از مشکلات در نظر گرفته می‌شود، گفت: تا به امروز هلدینگ بیژن در حال پیشرفت بوده و امیدواریم در آینده هم به همین صورت باشد.

مدیر عامل شرکت بین المللی پخش بیژن گفت:تعداد قابل توجه‌ای خودرو لجستیک داریم که در سراسر کشور مشغول خدمت رسانی بوده و از لحاظ مارکتینگ و برندینگ سعی کردیم تا تمامی خودروها و امکانات شرکت یک‌رنگ و یک‌صدا بتوانند با یک نظم مشخص از یک برنامه در کل ایران تبعیت کنند و کار پخش و توزیع را انجام دهند.

وی بیان کرد: در این نمایشگاه از چند محصول سلامت محور و با کیفیت مانند سس سلامت محور رونمایی کردیم. در واقع یکی از دستاوردهای ما در این نمایشگاه آشنایی با همکاران صادر کننده بود که امکان صادر کردن محصولات به کشورهای مختلف دنیا را دارند و به همین جهت درخواست ایجاد نمایندگی داشتند.

وی اظهار کرد: در حوزه تکنولوژی نیز پیشنهادات خوبی برای ارتقای سطح دانش فنی داده شده است و خیلی خوشحالیم که این نمایشگاه برگزار و شرکت کنندگان که اغلب هم ایرانی بودند توانستند خدمات و تکنولوژی‌های خوبی را ارائه داده و به تولید کشور کمک کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

اسکرول به بالا