پارسیان پخش بیژن

پخش مویرگی ماکارونی

پخش مویرگی ماکارونی تا رفع التهاب بازار ادامه دارد

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

پخش بیژن برای جلوگیری از التهاب بازار اقدام به پخش ماکارونی در سطح فروشگاه‌های تهران و حومه نمود.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت بین‌المللی پارسیان پخش بیژن در پی درخواست معاونت محترم تجارت و خدمات وزارت صمت و به منظور جلوگیری از التهاب بازار در یک اقدام سریع و جهادی نسبت به پخش ماکارونی هم راستا با مسئولیت اجتماعی خود در سطح تهران بزرگ اقدام نمود.

گفتنی است در پی تغییر قیمت ماکارونی و کمبود آن در بازار که موجب نگرانی مردم را فراهم کرده بود، در یک اقدام سریع و هماهنگ کمتر از 24 ساعت و بطور شبانه روزی این کالا توسط شرکت پخش بیژن در سطح تهران پخش گردید. جای خالی این محصول در فروشگاه‌ها پر شد و دسترسی به این کالا به هر میزان برای هموطنان عزیز فراهم شد.

در این راستا مهندس حسین مصطفی زاده گفت: این حرکت نشان داد که تولیدکنندگان با همدلی و همیاری هم می‌توانند در مواقع لزوم به کمک دولت بیایند و در کنترل بازار نقش اساسی را ایفا نمایند. از طرفی اجرای این پروژه مشخص کرد که تصمیم گیرندگان اقتصادی دولتی نیز باید به بخش خصوصی و اصناف اعتماد بیشتری داشته باشند و در تصمیمات اقتصادی از تجارت آنان بیشتر استفاده کنند.

وی در قسمت دیگری از سخنان خود اظهار داشت: تا رفع التهاب بازار پخش بیژن آمادگی دارد ماکارونی را توزیع کند و همچنین برای رفع دغدغه هموطنان عزیز، شرکت پخش بیژن در مواردی دیگر که نیاز به کمک باشد اعلام آمادگی می نماید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

اسکرول به بالا