پارسیان پخش بیژن

پخش مویرگی ماکارونی

پخش مویرگی ماکارونی تا رفع التهاب بازار ادامه دارد

پخش بیژن برای جلوگیری از التهاب بازار اقدام به پخش ماکارونی در سطح فروشگاه‌های تهران و حومه نمود.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت بین‌المللی پارسیان پخش بیژن در پی درخواست معاونت محترم تجارت و خدمات وزارت صمت و به منظور جلوگیری از التهاب بازار در یک اقدام سریع و جهادی نسبت به پخش ماکارونی هم راستا با مسئولیت اجتماعی خود در سطح تهران بزرگ اقدام نمود.

گفتنی است در پی تغییر قیمت ماکارونی و کمبود آن در بازار که موجب نگرانی مردم را فراهم کرده بود، در یک اقدام سریع و هماهنگ کمتر از 24 ساعت و بطور شبانه روزی این کالا توسط شرکت پخش بیژن در سطح تهران پخش گردید. جای خالی این محصول در فروشگاه‌ها پر شد و دسترسی به این کالا به هر میزان برای هموطنان عزیز فراهم شد.

در این راستا مهندس حسین مصطفی زاده گفت: این حرکت نشان داد که تولیدکنندگان با همدلی و همیاری هم می‌توانند در مواقع لزوم به کمک دولت بیایند و در کنترل بازار نقش اساسی را ایفا نمایند. از طرفی اجرای این پروژه مشخص کرد که تصمیم گیرندگان اقتصادی دولتی نیز باید به بخش خصوصی و اصناف اعتماد بیشتری داشته باشند و در تصمیمات اقتصادی از تجارت آنان بیشتر استفاده کنند.

وی در قسمت دیگری از سخنان خود اظهار داشت: تا رفع التهاب بازار پخش بیژن آمادگی دارد ماکارونی را توزیع کند و همچنین برای رفع دغدغه هموطنان عزیز، شرکت پخش بیژن در مواردی دیگر که نیاز به کمک باشد اعلام آمادگی می نماید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

اسکرول به بالا