پارسیان پخش بیژن

افتتاح سایت پخش بیژن در ارومیه؛ کشور نیازمند شبکه توزیع قوی است

افتتاح سایت پخش بیژن در ارومیه؛ کشور نیازمند شبکه توزیع قوی است

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

در راستای توسعه پخش سراسری شرکت بین‌المللی پخش بیژن، سایت ارومیه افتتاح و آغاز به کار کرد.

بنابر این گزارش، شرکت بین‌المللی بیژن اقدام به راه‌اندازی سایت پخش ارومیه با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد هلدینگ بیژن کرد که در این زمینه مهندس حسین مصطفی زاده، با اشاره به گسترش سایت پخش در سراسر کشور به زودی، اظهارکرد: تولیدکنندگان باید محصول با کیفیت تولید کرده و آن محصول مشتری پسند باشد که در این راستا ما این امر را در دستور کار خود قرار دادیم و طی نظرسنجی به عمل آمد، مشخص شد که توانستیم موفق عمل کنیم.

وی با بیان اینکه کشور نیازمند شبکه توزیع و پخش قوی است، بنابراین ما از برندهای ضعیف حمایت کرده و به دنبال بهبود وضعیت برای رفع نیازهای شهروندان هستیم، گفت: هدف از راه اندازی سایت پخش در سراسر کشور، تغییر و تحول در صنعت پخش ایران است.

مدیرعامل هلدینگ بیژن با اشاره به اینکه سیاست ما در صنعت پخش این بوده تا الگویی برای شبکه توزیع و پخش محصولات ایران باشیم، افزود: طرح توسعه و گسترش سایت پخش در سراسر کشور اجرا خواهد شد و این امر جزو اهداف بلند مدت ما در جهت بهبود وضعیت و رفاه حل مشتریان است.

مهندس مصطفی زاده با بیان اینکه به دنبال این هستیم تا بزرگترین کارآفرینی ایران را رقم بزنیم، افزود:  امروزه مشتریان، با آگاهی کامل از ویژگی محصولات غذایی به صورت سخت گیرانه متقاضی کالاهایی با سطح کیفیت و بهداشت بالا و در عین حال با قیمت مناسب هستند لذا حضور و بقا در بازارهای رقابتی بین‌المللی، مستلزم توجه به بهبود و ارتقا کیفیت و نیزافزایش میزان رضایتمندی مشتریان است که برای دستیابی به آنها به کارگیری سیستم‌های مدیریت کیفیت و بهداشت موادغذایی در شرکت بیژن در اولویت قرار دارد.

وی ادامه داد: امید است همه در کنار یکدیگر اتفافات مهم و بزرگ را در این صنعت رقم زده و با کارآفرینی همه شما شاهد تغییر و تحول اساسی باشیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

اسکرول به بالا