شرکت پارسیان پخش بیژن

goldenmax

توزیع محصولات گلدن‌مکس آغاز شد

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

پخش محصولات یکی دیگر از شرکت‌های صنایع غذایی معتبر کشور به بیژن سپرده شد.
بنا بر این گزارش، طبق رایزنی‌ها و توافق انجام‌شده، شرکت بین‌المللی پخش بیژن عهده‌دار پخش محصولات گلدن‌مکس شد. انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم، از مهم‌ترین محصولات شرکت گلدن‌مکس هستند. هم‌چنین کنسروجات، روغن‌ها و تن ماهی از دیگر محصولات این شرکت است که توزیع آن توسط شرکت پخش بیژن آغاز شده است.

مدیر فروش گلدن‌مکس: برای کیفیت و توسعه کار سراغ بیژن آمدیم

مدیر فروش گلدن‌مکس اظهار داشت: ما با یک استراتژی جدید وارد تعامل با بیژن خواهیم شد و امیدواریم با همکاری بیژن بتوانیم سهم بیشتری از بازار را از آن خود کنیم.
بنا بر این گزارش، جلسه لانچ گلدن‌مکس در سالن‌همایش‌های هلدینگ بین‌المللی بیژن برگزار شد و گلدن‌مکس از این به بعد به طور رسمی، شریک تجاری جدید بیژن خواهد بود.
حمید صفری در این جلسه گفت: ما با شرکت‌های پخش مختلفی کار کردیم، اما به جهت توسعه کار و افزایش کیفیت پخش، سراغ بیژن آمدیم.
وی با اشاره به فواید محصولات غذایی گلدن‌مکس، تاکید کرد: همه محصولات ما فاقد مواد نگه‌دارنده هستند و تاریخ مصرف بالایی دارند که این ویژگی‌ها هم برای فروشنده‌ها، نکته قابل توجهی است و هم برای مصرف‌کنندگان ما.
مدیر فروش گلدن‌مکس ادامه داد: محصولات ما در 26 استان توزیع می‌شود و مهم‌ترین و پراستقبال‌ترین نوشیدنی‌های ما، تخم‌شربتی گلدن‌مکس است که در 15 طعم مختلف به بازار عرضه شده است.
وی افزود: علاوه بر نوشیدنی‌های سرد، گروه نوشیدنی‌های گرم گلدن‌مکس نیز با استقبال مواجه شده است که در بین آن‌ها، کافی‌میکس و هات‌چاکلت، جایگاه مورد توجهی در بازار پیدا کرده‌اند.
صفری در پایان خاطرنشان کرد: ما بسته‌های تشویقی متفاوتی برای فروشندگان در نظر گرفتیم که متناسب با سیاست‌های فروش بیژن خواهد بود و در جلسات بعدی با جزئیات اعلام خواهد شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا