پارسیان پخش بیژن

افتتاح سایت پخش بیژن شعبه یزد

کارآفرینی عامل مهم برای رسیدن به نقطه‌ مطلوب اقتصادی است

 مدیرعامل هلدینگ بیژن، گفت: کارآفرینی یکی از عوامل مهم برای رسیدن به نقطه‌ مطلوب اقتصادی است.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت بین‌المللی بیژن، مهندس حسین مصطفی‌زاده ضمن افتتاح سایت پخش بیژن در یزد به صورت مجازی، اظهارکرد: مشتری مداری همواره برای تمام کسب و کارها مفید بوده و توصیه شده است که شرکت بیژن همواره مشتری مداری را در اولویت خود قرار داده است.

وی ادامه داد: برای هر مشتری کیفیت محصولات مهمترین عامل در وفاداری و تکرار خرید از یک فروشنده است. مشتریان کیفیت پایین کالا را تحمل نخواهد کرد و رفتار خرید خود را تغییر می دهند، بنابراین برای نگهداری مشتریان، تاکید زیادی بر حفظ کیفیت محصولات و خدمات خود هستیم.

مدیرعامل هلدینگ بیژن با بیان اینکه باید با کمک یکدیگر منجر به پیشرفت روز افزون شویم، گفت: شرکت بین المللی بیژن با گسترش و توسعه سایت پخش در راستای مشتری‌مداری گام برداشته است که این امر بسیار ارزشمند است.

وی در ادامه با اشاره به فرارسیدن روز اقتصادمقاومتی و کارآفرینی، گفت: در ایران ۲۹ بهمن ماه به عنوان روز اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی در تقویم سال 98 نام‌گذاری شده است درواقع کارآفرینی به معنای خلاقیت در کار و ایجاد فرصت‌های جدید اقتصادی و تولیدی است و جامعه‌ای که در بسترکارآفرینی حرکت می‌کند، زنده، پویا و فعال است و می‌تواند همه مشکلات و فشارهای بیرونی و درونی را تحمل کرده و پشت‌سر بگذارد.

مدیرعامل هلدینگ بیژن با بیان اینکه رهبرانقلاب نیز نخستین بار شهریور 1389 در جمع کارآفرینان کشور به تحقق اقتصاد مقاومتی و نقش آن در اقتصاد مقاوم و پویا اشاره فرمودند، افزود: در بند نخست سیاست‌های کلی اقتصادمقاومتی نیز کارآفرینی یکی از عوامل مهم برای رسیدن به نقطه‌ مطلوب اقتصادی اشاره شده است. در این بند بر تامین شرایط و فعال‏سازی امکانات و منابع مالی و سرمایه‏‌های انسانی و علمی کشور به منظور توسعه کارآفرینی تاکید شده است.

وی ادامه داد: همچنین این بند به حداکثر رساندن مشارکت مردم در فعالیت‏های اقتصادی با تسهیل و تشویق همکاری‏های جمعی اشاره دارد.

مدیرعامل هلدینگ بیژن بیان کرد: به طورکلی اگر بخواهیم اقتصادمقاومتی را پیش ببریم باید شرکت‌های کارآفرین پیشرو داشته باشیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

اسکرول به بالا