پارسیان پخش بیژن

نوروز 1401

پيام تبريك مديرعامل پخش بیژن به مناسبت نوروز 1401

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

می‌رسد بهار و سال جدیدی پیش روست و این جهان، آیینه تمام نمای قدرت و زیبایی خداوندی می‌شود. خدا را سپاس که در سال 1400، فراز و فرودها را با همت شما مشتریان گرامی و همکاران عزیز با موفقیت گذراندیم.

خداوند منان را شاکریم که در سایه الطاف بیکرانش فرصت تجربه سال جدید دیگری را بر ما ارزانی داشت تا با الهام از آن‌چه در گذشته توشه راه ساختیم گام در مسیر آینده بگذاریم.

سال گذشته را در حالی پشت سرگذاشتیم که با وجود سختی‌ها، توانستیم با شناسایی نقاط قوت و ضعف، تهدیدها را به فرصت تبدیل نموده و در راستای چشم‌انداز ترسیم شده پخش بیژن گام برداریم.

در 1400 با همت همه همراهان توانستیم شبکه فروش و توزیع را در سراسر کشور ایجاد کنیم تا امروز محصول باکیفیت با توزیع صحیح، زینت بخش سفره ایرانیان باشد.

این اقدام باعث شد علاوه بر دسترسی آسان هموطنان عزیزمان به محصولات بیژن، برندهای قابل اعتماد دیگری باکیفیت بالا را به سبد پخش اضافه کنیم.

امید داریم به فضل الهی و با همت شما همراهان عزیز در سال جدید، برگ‌های زرین دیگری بر کتاب پر افتخار شرکت بین‌المللی پخش بیژن بیافزاییم.

اینک با تبریک فرارسیدن سال نو، افتخار داشته بدینوسیله از ‌ شما که سرمایه  و خالق اصلی موفقیت‌های پخش بیژن محسوب‌ می‌شوید، تشکر و قدردانی کرده و از درگاه خداوند متعال برای شما عزیزان فردایی روشن و توفیق روز افزون آرزومندم.

نرگس الهیاری، مدیرعامل شرکت پخش بیژن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

اسکرول به بالا