پارسیان پخش بیژن

هیچ الگویی در ایران برای بیژن نیست

پخش بیژن سراسری شد

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

مدیرعامل هلدینگ بیژن با بیان اینکه هیچ الگویی برای بیژن در ایران نیست، گفت: ما راه دو ساله را در سه ماه طی کردیم و اکنون پخش بیژن سراسری شد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ بیژن، مهندس حسین مصطفی‌زاده، مدیرعامل گروه شرکت‌های بیژن در مراسم آیین تجلیل از دست‌اندرکاران راه‌اندازی سایت‌های پخش بیژن با بیان اینکه بیژن با همدلی تمام کارکنان و مدیران سراسری شد، اظهارکرد: زمانی که به دنبال توسعه پخش بیژن بودیم همه تاکید کردند که این اقدام 2 سال به طول می‌انجامد ولی ما توانستیم با همت و همکاری و همدلی تمام پرسنل بیژن، تنها در 90 روز پایگاه کارآفرینی پخش بیژن را در 31 استان و 380 شهر راه اندازی کنیم؛ درواقع ثابت‌ کردیم که ایرانیان می‌توانند بدون هیچ کمکی از سوی دولت یا امکانات دولتی این اقدام ارزشمند را انجام دهند.

وی با اشاره به اینکه بنده به عنوان سکاندار این مجموعه با انرژی مضاعفی که از شما گرفتم توانستم در این مسیر موفق عمل کنم و این امر را مدیون تک تک شما هستم، گفت: ما در کیفیت کالا دغدغه داریم و همیشه به مدیران تولید تاکید کردیم تا به روز بوده و کیفیت کالا را افزایش دهند.

مدیر عامل هلدینگ بیژن در ادامه با بیان اینکه در مورد سراسری شدن پخش بیژن نیز گفت: سراسری شدن پخش بیژن را در 5 مرحله دنبال خواهیم کرد مرحله نخست، ایجاد شعب، سایت و دفتر است و مرحله دوم نیز افزایش کیفیت کارکرد شعبه و سایت و سومین مرحله نیز راه‌اندازی فروش آنلاین است که به زودی رونمایی شده و به صورت 24 ساعته سرویس‌دهی خواهد داشت، همچنین مرحله چهارم برندهای مورد نیاز مردم استان را شناسایی و به برند بیژن اضافه می‌کنیم و مرحله پنجم عمیق شدن در فروش و توزیع است که در این پنج مرحله نیز باید سرآمد باشیم.

مهندس مصطفی‌زاده با بیان اینکه پخش بیژن به دلیل انسجام  و تلاش شما امروز الگو است، گفت: در خصوص فاز پنجم در زمینه عمیق شدن در فروش و توزیع، باید پخش انجمادی و محصولات تازه و همچنین محصولات آرایشی و بهداشتی را راه اندازی و به سبد محصولات اضافه کنیم.

وی تاکید کرد: مدعی هستیم در ایران هیچ کس الگوی ما نیست.

مدیرعامل گروه شرکت‌های بیژن با بیان اینکه از همسرم خانم الهیاری تشکر می‌کنم که هم پای بنده تلاش کرده و مشاور بنده هستند، گفت: امیدواریم با تلاش شبانه‌روزی و کمک همه شما به جایگاهی که بیژن لایق آن بوده برسیم. سال آینده بزرگتر و پررنگتر خواهیم شد.

بیژن مدل کسب و کار موفق در کشورهای مختلف دنیا

در ادامه پاشا مصطفی‌زاده، با بیان اینکه مایه افتخار است که امروز بیژن مدل کسب و کار موفق در کشورهای مختلف دنیا بوده و حتی برندهای معتبر برای رفع مشکلات خود از ما الگوبرداری می‌کنند، اظهارکرد: خوشحالم که افکار و استراتژی پدر و مادر را در خارج از کشور دنبال و پیاده‌سازی می‌کنم.

وی اظهارکرد: کشورهای خارجی، ایرانیان را نابغه می‌شناسند و این خود سنت‌شکنی است چراکه همیشه ما از خارج از کشور الگو برداری می‌کردیم ولی امروز الگو از ایران به خارج می‌رود که این موضوع برای من، خانواده و اعضای خانواده بیژن و ایرانیان باعث افتخار است.

همچنین  دکتر کریمی، مالک برند گلها، با بیان اینکه بنده از نزدیک شاهد بودم که برای سراسری شدن بیژن، مهندس مصطفی‌زاده و همکارانشان چه زحمت‌هایی را کشیده‌اند و چقدر سختی و زمان صرف شده است، افزود: به نظر بنده مهندس مصطفی زاده جزء کارآفرینان بزرگ ملی هستند و امیدوارم که مراتب پیشرفت را سریع‌تر از پیش ببرند که این امر به زودی اتفاق خواهد افتاد.

بیژن سراسری و بین‌المللی شد

در ادامه نیز سید محسن مرتضوی، مشاور مدیرعامل گروه شرکت‌های بیژن با بیان اینکه ما توانستیم در 90 روز سراسری و بین‌المللی شویم و این اقدام با درایت مدیرعامل بیژن وهمت همه پرسنل صورت گرفته است، افزود: امروز از دریای خزر تا خلیج فارس، پخش بیژن 24 ساعته در حال فعالیت است؛ درواقع پرچم بیژن در پهنای گیتی برافراشته شده است.

وی با تاکید بر اینکه تمام محصولات بیژن با کیفیت مثال زدنی به دست مشتری می‌رسد، گفت: امروز مایه مباهات است که بیژن در ذهن مشتری و مصرف کنندگان نهادینه شده و به عنوان محصول درجه یک و برند با اصالت شناخته شده است و این امر در گروی متکی بودن به خود است.

مشاور مدیرعامل گروه شرکت‌های بیژن، اظهارکرد: بیژن ثابت کرد که پخش واسطه و دلال نیست و شرکت پخش خلق زنجیره ارزش محسوب می‌شود. مرتضوی با اشاره به اینکه هنوز نرم افزاری که گنجایش کار بیژن را داشته باشد فراهم نشده است، گفت: هدف بیژن، توسعه پایدار است به این معنا که برگشت به عقب نخواهد داشت؛ درواقع باید بزرگ شویم ولی محکم بزرگ شویم.

راه اندازی پخش بیژن در 31 استان و 380 شهر

در پایان شهریار نیک سرشت، مدیرکل فروش هلدینگ بیژن با بیان اینکه بیژن در زمینه کار و کارآفرینی پیشرو بوده و توانسته روز به روز کالای ایرانی را بر سر سفره ایرانیان بیاورد، گفت: امروز نه تنها بیژن منجر به راه‌اندازی پایگاه کارآفرینی در تمام استان‌ها و کشور شده بلکه اشتغالزایی و مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار داده است.

وی ادامه داد: بیژن توانسته در مسیر توسعه کارآفرینی گام مثبت بردارد و روز به روز بستر تولید و توسعه اقتصادی را فراهم کند؛ درواقع نقش کارآفرینان در رونق اقتصادی و بهبود وضعیت سخت معیشتی امروز مردم و همچنین رفع معضل بیکاری و کاهش تورم نقشی حیاتی و مهمی است.

نیک سرشت افزود: نکته قابل توجه اینکه راه اندازی پایگاه کار آفرینی بیژن از اول آبان ماه از استان مازندران به عنوان شمالی ترین نقطه  کلید خورده و در جنوبی‌ترین استان کشور یعنی استان بوشهر به ایستگاه پایانی و اتمام فاز اول بیژن رسید. این نوید را با حمایت مدیریت محترم می‌دهم که در سال 1401 این راه با سرعت به مراتب بیشتر از قبل در ایجاد پایگاه کارآفرینی تلاش خواهیم کرد و همچنان در مسیر پیشرفت خواهیم بود.

مدیرکل فروش هلدینگ بیژن بیان کرد: امروز با افتخار به بیژن و خانواده بزرگ آن تبریک میگویم که توانسته با نظر کارشناسان و همت همکاران و مدیریت مهندس مصطفی زاده مرد عمل و کارآفرین ملی سرکار خانم الهیاری، مدیرعامل توانمند پخش بین المللی بیژن راه دو ساله را در سه ماه با تلاش همکاران طی کند و امروز با یکدیگر سراسری شدن بیژن را جشن بگیریم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

اسکرول به بالا