پارسیان پخش بیژن

چای احمد دادخواه

سبد پخش پارسیان پخش با چای کاملتر شد

به گزارش روابط‌عمومی پارسیان پخش بیژن، لانچ چای احد دادخواه با حضور مدیران فروش شرکت چای احمد دادخواه و مدیران شرکت بیژن برگزار شد. در این مراسم مدیر فروش شرکت چای احمد دادخواه گفت: طی سال های اخیر چای یکی از اقلام وارداتی به ایران بوده است، حالا در شرایط تحریم احمد دادخواه به عنوان یکی از فعالان صنعت چای کشور با صادرات این محصول نه تنها مانع خروج ارز از کشور شده، بلکه توانسته است در این وضعیت، هم ارزآوری داشته باشد و هم ایجاد اشتغال کند.
چای احمد دادخواه سال 1373 ثبت برند شده و در کارخانه‌ای به مساحت 4 هزارمتر مربع همراه با سوله‌های 6 هزار متری کار خود را آغاز کرده است و در کنار اخذ استانداردها و گواهینامه‌های ایزو داخلی و بین‌المللی در اولین گام توانسته بیش از هزاران شغل غیر مستقیم نیز ایجاد کند، نکته قابل توجه آنکه اعضای هیات مدیره این شرکت بیش از 70 سال سابقه حضور در بازار چای کشور را دارا می‌باشند.
در ادامه احمد کهنسال یکی دیگر از مدیران فروش چای احمد دادخواه، ضمن ابراز خوشحالی از همکاری با هولدینگ بیژن افزود:
این چای با کیفیت با توجه به استانداردهای بالایی که دارد توانسته بازار خوبی برای محصولات خود، آن هم در کشورهایی که مصرف چای بالایی دارند به‌دست آورد. به نحوی که هم اکنون کشورهایی مانند عراق، افغانستان، تاجیکستان،آ ذربایجان، ترکیه و کانادا جزء بازارهای صادراتی چای احمد دادخواه و دیگر محصولات این شرکت به شمار می روند. ضمن اینکه این شرکت به تناسب کار و همچنین شرایط اقتصادی – سیاسی کشور به برقراری ارتباط با کشورهای تولید کننده این محصول پرداخته و با واردات محصول و فرآوری آنها صادرات مجدد نیز انجام می دهد و حالا با شروع همکاری با شرکت پارسیان پخش بیژن قطعا بزودی در همه نقاط ایران دیده خواهیم شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

اسکرول به بالا