پارسیان پخش بیژن

افتتاح سایت پخش در استان اهواز

افتتاح سایت پخش در اهواز؛ 28 کشور تحت پوشش بیژن قرار دارد

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

مدیرعامل هلدینگ بیژن با بیان اینکه سایت پخش بیژن در شهر اهواز افتتاح شد، گفت: تاکنون 28 کشور دنیا تحت پوشش محصولات بیژن قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت بین المللی بیژن، در راستای توسعه پخش سراسری شرکت بین‌المللی پخش بیژن، سایت پخش در استان خوزستان با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد هلدینگ بیژن به بهره‌برداری رسید.

در این راستا، مهندس حسین مصطفی زاده در مراسم افتتاحیه سایت پخش بیژن در شهر اهواز، بیان کرد: در سال‌های اخیر شرکت بیژن، طرح توسعه و گسترش این شرکت را در دستور کار قرار داده است به شکلی که بنده به عنوان سکاندار، این امر را در اولویت اصلی برنامه‌های خود قرار داده‎ام.

مدیرعامل هلدینگ بیژن با اشاره به امر مهم کارآفرینی، افزود: موضوع کارآفرینی باید به صورتی مدنظر باشد که تک تک کارکنان بیژن کارآفرین بوده و الگویی برای دیگری باشند.

وی ادامه داد: به طورکلی تاکنون بیش از 28 کشور دنیا تحت پوشش محصولات شرکت بیژن هستند که این اقدام استمرار داشته و گسترش خواهد یافت.

مهندس مصطفی‌زاده با بیان اینکه با افتتاح سایت پخش در شهر اهواز از این پس یک الگوی جدید پخش در شبکه توزیع ایجاد می‌شود، گفت: امیدواریم تا بهمن ماه در کل کشور سایت‌های پخش فعال شوند.

مدیرعامل هلدینگ بیژن در ادامه با تاکید بر اینکه از نیروی جوان و کارآمد باید در سایت پخش بیژن در شهر اهواز بهر‌ه‌مند شد، اظهارکرد: موضوع اصلی ما در امر فروش و بازاریابی بیژن، کمک به افزایش چرخه تولید است، بنابراین تک تک افراد باید به صورت کارآفرین در راستای مسئولیت اجتماعی گام بردارند.

وی با اشاره به اینکه باید برنامه‌های خود را عملیاتی کنیم تا شهروندان برای رسیدن غذای سالم و محصول با کیفیت نگران نباشند، افزود: از دیگر اقدامات مهم ما این است که با ورود کالای ایرانی با کیفیت به دولت نیز می‌توانیم کمک به سزایی کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

اسکرول به بالا