پارسیان پخش بیژن

افتتاح سایت پخش در تبریز؛ الگویی برای شرکت بیژن در ایران نیست

افتتاح سایت پخش در تبریز؛ الگویی برای شرکت بیژن در ایران نیست

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

در راستای توسعه پخش سراسری شرکت بین‌المللی پخش بیژن، سایت تبریز افتتاح و آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بین المللی بیژن، در راستای توسعه پخش سراسری شرکت بین‌المللی پخش بیژن، سایت پخش در شهر تبریز با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد هلدینگ بیژن به بهره‌برداری رسید.

در این مراسم، مهندس مصطفی زاده با بیان اینکه با راه اندازی سایت پخش بیژن در شهر تبریز اتفاقات مهم در این شهر رخ خواهد داد به شکلی که وضعیت پخش و توزیع این منطقه زبانزد خواهد شد، گفت:  از 5 کارخانه مهم در این شهر بازدید کردیم و متوجه ظرفیت بالای این شهر در گسترش و بهبود وضعیت شدیم که امید است با همکاری تک تک شما به عنوان کارآفرینان این عرصه گام‌های موثری برداریم.

وی با بیان اینکه برای توسعه و گسترش پخش محصولات شهر تبریز برنامه‌ها و توقع بسیار داریم، گفت: به طور کلی شرکت بیژن الگوی پخشی در ایران ندارد و تنها از برند بین المللی استفاده کرده و از الگوی جهانی برداشت می‌کند؛ درواقع اکنون هیچ شرکتی در ایران به عنوان الگو برای بیژن نتوانسته باشد.

مدیرعامل هلدینگ بیژن با اشاره به اینکه در طرح توسعه سرعت ما بسیار بالا است، اظهارکرد: به زودی در سراسر کشور سایتهای بیژن تکمیل خواهد شد. با این حال طرح توسعه و گسترش سایر بخش‌ها ادامه خواهد داشت و در آینده نزیدک اتفاقات مهمی رخ خواهد داد.

وی با بیان اینکه تک تک شما برای مدیران در راستای بهبود وضعیت می‌توانید انگیزه ایجاد کنید، افزود: تمام دغدغه‌ بنده شما هستید و می خواهم شما نیز هر کدام خود را کارآفرین بدانید.

مهندس مصطفی زاده بیان کرد: در راستای سرعت توسعه، کیفیت نباید کاهش یابد و این امر باید مدنظر قرار گیرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

اسکرول به بالا