شرکت پارسیان پخش بیژن

همکاری پخش بیژن و نان قدس رضوی

محصولات نان قدس رضوی در سبد پخش بیژن

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

اضافه شدن محصولات نان قدس رضوی به سبد پخش بیژن،‌ یکی از مهم‌ترین اتفاقات شرکت بین‌المللی بیژن در نیمه اول سال 1400 بود. بنا بر این گزارش در جلسه لانچ محصولات نان قدس رضوی، مدیرعامل هلدینگ بیژن تصریح کرد: امروز اتفاق خاصی شکل گرفت. چون از این به بعد کسب و کار بیژن به نام امام رضا (ع) گره می‌خورد و برکت نام ایشان وارد سفره بزرگ بیژن خواهد شد.

حسین مصطفی‌زاده با اشاره به عملیاتی بودن خود، تاکید کرد:‌ من مدیر پشت‌میز نشین نیستم و در امور اجرایی شرکت به طور فعال حضور دارم و از این نگاه می‌گویم که امروز، روز مهمی برای بیژن محسوب می‌شود. تلاش ما همراه است با افزایش خط تولید نان قدس رضوی و اشتغال بیشتر و کارآفرینی این شرکت. مدیرعامل هلدینگ بیژن با بیان کارآیی‌ها و توانمندی‌های کارکنان بیژن، اظهار داشت: ما باید آبروداری کنیم. از امروز مسئولیت بزرگی پیش روی ماست. با شناختی که من از نیروهای بیژن دارم، مطمئن هستم که می‌توانیم اتفاقات بزرگی را رقم بزنیم و محصولات نان قدس رضوی را به نحو احسن خواهیم فروخت.وی در پایان تاکید کرد:‌ افتخارات امروز بیژن نتیجه تلاش همه کارکنان بیژن است و همین نیروها قرار است این مسئولیت مهم را به سرانجام برسانند. از این رو به مسئولان محترم نان قدس رضوی اطمینان می‌دهم که فصل جدیدی آغاز خواهد شد.

در ادامه این مراسم، سید مهدی طالبیان، مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی از بزرگی شرکت بیژن گفت و افزود: از ساعت اولیه‌ای که ما افتخار آشنایی با مجموعه معظم بیژن را داشتیم، حس خیلی خوبی به مجموعه دوستان و همکاران ما منتقل شد. وی با بیان ویژگی‌های شخصیتی مدیر عامل هلدینگ بیژن، اظهار داشت: ما خیلی خوشحالیم که فرمانده دستگاه بیژن نیز فردی ولایتمدار است و احساس خوبی از ایشان به ما منتقل می‌شود. طالبیان افزود: پخش بیژن مجموعه‌ای با دانش است که از امکانات قابل ملاحظه‌ای هم برخوردار است و با غنای علمی‌ای که دارد می‌تواند توزیع‌کننده خوبی برای محصولات نان قدس رضوی باشد. اتفاق خوبی افتاده که دو مجموعه بزرگ در کنار هم قرار گرفته‌اند. دو مجموعه محبوب و پرطرفدار و با سابقه.وی تاکید کرد: گام‌های اولیه به خوبی و با قدرت برداشته شده است و ما اطمینان داریم اتفاقات خیلی بزرگی رقم خواهد خورد. به همین دلیل از نقایص کوچکی که معمولا در آغاز هر حرکتی است، می‌توان چشم‌پوشی کرد و حرکت نوینی را آغاز کرد.

مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی با تشریح نحوه کار در مجموعه‌های تولیدی این شرکت، اظهار داشت: یکی از محاسن و ویژگی‌های خاص نان قدس رضوی آن است که محصولات از صفر تا صد، درون مجموعه شرکت‌های نان قدس رضوی تولید می‌شوند. به این نحو که آرد و گندم از بزرگ‌ترین هلدینگ کشاورزی شرق کشور که متعلق به خودمان است، استخراج می‌شود و به مجموعه ما می‌آید و تبدیل به کلوچه و بیسکوییت و سایر محصولات می‌شود. اتفاقی که در مورد سایر محصولات‌مان هم می‌افتد، رب گوجه فرنگی و محصولات لبنی و…هم به این ترتیب تهیه می‌شوند. طالبیان گفت: زنجیره نهایی این روند، شما هستید و با تکیه بر همکاری شما امیدواریم محصولات نان قدس رضوی جایگاه خوبی در تهران پیدا کند. انشاءالله که این همکاری صمیمانه به ثمر خواهد نشست. مدیرعامل شرکت نان قدس رضوی در پایان ابراز امیدواری کرد که مشکلات احتمالی هرچه زودتر شناسایی و برطرف شود.بنا بر این گزارش، در مراسم لانچ نان قدس رضوی که در سالن‌ همایش‌های بیژن برگزار می‌شد، نماهنگی از مشهد و حرم امام رضا (ع) پخش شد و پس از آن مدیران فروش و کارخانجات نان قدس رضوی از شرایط بازار تهران و ویژگی‌های محصولات این شرکت گفتند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا